Διημερίδα: "Θέλω να κάνω μεταπτυχιακό στο εξωτερικό", ΠΑ.ΜΑΚ

09/04/2013 11:00
Θεσσαλονίκη

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας διοργανώνει διημερίδα με τίτλο: "Θέλω να κάνω μεταπτυχιακό στο εξωτερικό". Η διημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 9 και την Τετάρτη 10 Απριλίου 2013, ώρα 11:00π.μ.,  στην Αίθουσα Συνεδρίων, στον 1ο όροφο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Οι χώρες για τις οποίες θα ενημερωθείτε είναι η Γαλλία, Γερμανία, Η.Π.Α., Ιταλία, Μ.Βρετανία, Ολλανδία.

Για τις ώρες παρουσίασης της κάθε χώρας μπορείτε να συμβουλευθείτε το παρακάτω συνημμένο Πρόγραμμα.

Για δηλώσεις συμμετοχής συμπληρώστε την συνημμένη φόρμα συμμετοχής και προωθείστε την στο: career_tm@uom.gr ή career@uom.gr

Όλοι
Προθεσμία Υποβολής Δηλώσεων Συμμετοχής:
10/04/2013