Αδράξτε τις Σπουδές!

11/11/2013 16:00
Αίθουσα Συνεδρίων, Παν. Μακεδονίας
Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας προσκαλεί τους φοιτητές του Πανεπιστημίου να μετέχουν στην εκδήλωση με τίτλο «Αδράξτε τις σπουδές!» τη Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2013 και ώρες 16:00-19:00 στην Αίθουσα Συνεδρίων του Πανεπιστημίου (1ος όροφος).
Κύριος εισηγητής της εκδήλωσης θα είναι ο κ. Milenko Pilic, απόφοιτος του Πανεπιστημίου & CEO της HeySuccess, με τίτλο εισήγησης "Beat the 'lost generation' destiny & create your own future" (η εισήγηση θα είναι στα ελληνικά).
Τι μπορείτε να κάνετε παράλληλα με τις σπουδές σας;
Ποιες δυνατότητες απόκτησης εργασιακής εμπειρίας μπορείτε να αξιοποιήσετε;
Πώς μπορείτε να αποκτήσετε μια ποιο θετική και αισιόδοξη οπτική για τη σταδιοδρομία σας;

Έχουν λήξει οι δηλώσεις συμμετοχής.
Πληροφορίες: 2310 891 515, 2310 891 221, counsel@uom.gr