Εκδήλωση στην Έδεσσα με τίτλο: "Απασχόληση και Επιχειρηματικότητα"

08/05/2012 10:00
Έδεσσα

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας διοργανώνει για τους φοιτητές και τους αποφοίτους του Τμήματος Μάρκετινγκ και Διοίκησης Λειτουργιών, την Τρίτη 8 Μαΐου 2012, ώρα 10:00 π.μ., στην Περιφερειακή Ενότητα Πέλλας, στην αίθουσα εκδηλώσεων, εκδήλωση με θέμα την αγορά εργασίας και τίτλο: "Απασχόληση και Επιχειρηματικότητα".

Στην εκδήλωση θα παρευρεθούν ακαδημαϊκοί και επαγγελματίες από τους κλάδους των επιχειρήσεων, του μάρκετινγκ και της διαχείρισης εφοδιαστικής αλυσίδας και θα ενημερώσουν τους φοιτητές και τους αποφοίτους του Τμήματος για τις δυνατότητες απασχόλησης μετά την αποφοίτησή τους.

Οι παρουσιάσεις της εκδήλωσης:
Για να λάβετε τα αρχεία με τις παρουσιάσεις της εκδήλωσης παρακαλούμε κάντε κλικ εδώ →

φοιτητές και απόφοιτοι του Τμήματος Μάρκετινγκ και Διοίκησης Λειτουργιών
ΔΩΡΕΑΝ